فروشگاه » Siemens Solid Edge 2019
شاخه ها
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
 
ارائه كنندگان
 
آخرين محصولات
Dakar 18
Dakar 18
250,000ريال
 
رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش
 

Siemens Solid Edge 2019

150,000ريال
 
 
     
نرم افزار Solid Edge 2019 :
نرم افزار Solid Edge 2019 ، نرم افزار Siemens PLM يک بخش تجاري از شرکت زيمنس ميباشد، ارائه دهنده نرم افزارهاي مديريت چرخه عمر محصولات (PLM) و مديريت عمليات توليد ( MOM ) که در اين زمينه در جهان پيشرو از ساير شرکت ها ميباشد. اين مجموعه بيش از  ?? ميليون لايسنس و بيش از ??? هزار کاربر در جهان را دارا ميباشد.


مقر اصلي اين شرکت در Plano  تگزاس ميباشد . اين شرکت با همکاري کاربران و مشتريان خود به منظور ارائه راه حل هاي نرم افزاري براي صنعت همکاري دارد تا بتواند با نوآوري هاي جديد يک مزيت رقابتي براي خود ايجاد نمايد.
آخرين آپديت نرم افزار Solid Edge ورژن ST10 ميباشد که داراي تکنولوژي طراحي جديد براي کار با داده هاي اسکن شده و بهينه سازي داده هاي توپولوژي ، افزايش جريان مايع و تحليل انتقال حرارت ، ابزارهاي همکاري بر پايه Cloud ، و همچنين ابزارهاي مستند سازي فني است .

در ورژن جديد نرم افزار Solid Edge 2019 به واسطه بهينه سازي موقيت جغرافيايي و استفاده از تکنولوژي همرايي مدل سازي شرايطي را براي کاربران و طراحان فراهم آورده که طراحان بتوانند با استفاده از ساده کردن علوم هندسي طراحي هاي خود را بهبود ببخشند .
يکي از چالش هاي جديد که در زمينه طراحي هاي مدرن صورت گرفته است ، کار با طرح هاي فشرده و مدل هاي جامد ميباشد . مدل سازي همگرا يکي از راه هاي ساده سازي کار با انواع طرح هاي هندسي بوده که متشکل از سطوح، طرح و نقاط جامد از طرح هاي اسکن شده ? بعدي  و مطابق با موقعيت هاي منطقه اي ميباشد.
تکنولوژي جديد موقعيت شناسي و قابليت جديد شبيه سازي در نرم افزار Solid Edge ، همچون آناليز جريان مايعات ، امکان برطرف کردن نياز به انتقال داده ها بين برنامه هاي گوناگون را از بين برده است . کارهاي توپولوژي و جريان سيالات و تجزيه و تحليل انتقال حرارت به طور کامل و مستقيم ميتواند در نرم افزار Solid Edge صورت گيرد. تکنولوژي شبيه سازي که در نرم افزار Solid Edge 2019  صورت ميگيرد نتايج صورت گرفته بر روي نرم افزار Siemens PLM ميباشد که با Mentor Graphic کار ميکند و در مطالعات سال اخير بدست آمده است .


برخي از ويژگي هاي نرم افزار Solid Edge 2019 :

ويرايش به طور همزمان چند قسمت
توانايي مدسازي سريع و قابل انعطاف کامپوننت ها
مديريت کار و گردش کار در پروژه
طراحي پيشرفته ورق فلز
توليد و نقشه کشي سريع ? بعدي
رندر زيبا و واقعي مدل هاي طراحي شده
بهبود طراحي از ساير مدل هاي 3D CAD
ويرايش داده هاي 3D CAD

     
مشخصات
تعداد DVD:1 عدد
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
 
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
اطلاعات ارائه كننده
JB-Team
محصولات ديگر
 
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول Siemens Solid Edge 2019 آگاه كن.
 
فوق العاده
3ds Max 2018
3ds Max 2018
80,000ريال
(Autorun Tools (Ver.4
(Autorun Tools (Ver.4
60,000ريال