فروشگاه » فنی و مهندسی » مکانیک » ANSYS 19 64bit
شاخه ها
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
 
ارائه كنندگان
 
آخرين محصولات
صفر تا صد آموزش اتوکد مکانيکال
صفر تا صد آموزش اتوکد مکانيکال
440,000ريال
 
رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش
 

ANSYS 19 64bit

200,000ريال
 
 
     
انسيس 19

نرم افزار اين مجموعه بر روي ويندوز 7 سرويس پک 1 به همراه IE11 و ويندوز 10 بيلد 1709(16299) تست شده است. جهت دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص سيستم عامل مورد نياز به اتوران مجموعه مراجعه نماييد.

معرفي Ansys

Ansys نرم‌افزاري است که از روش المان محدود براي طراحي و تحليل سازه‌ها و قطعات استفاده مي‌کند.با اين روش مي‌توان هر قطعه و يا سازه پيچيده‌اي را با تجزيه به اجزاي کوچک تجزيه و تحليل کرد.
روش خاص اين نرم‌افزار در تجزيه و تحليل قطعات، آن را به قدرتمندترين نرم‌افزار شبيه‌سازي و تحليل قطعات و سازه‌هاي مکانيکي تبديل کرده است که در حال حاضر بسيار مورد استفاده مهندسين و دانشجويان مکانيک قرار مي‏گيرد.قدرت و توانايي اين نرم‌افزار در کنار بازار کار گسترده‌اي که دارد، باعث شده است که هر دانشجو يا مهندس مکانيکي خود را ملزم به فراگيري و استفاده از آن بداند.

ويژگيهاي نسخه 19

در اين نسخه پيشرفتهاي بسياري نسبت به نسخه هاي پيشين رخ داده که آنرا از هر جهت متمايز مي سازد. امکاناتي همانند تحليل و جداسازي قطعات کوچکتر از داخل قطعات پيچيده به صورت خودکار، تحليل با دقت بيشتر و سريعتر، امکان تحليلهاي پارامتري پيچيده تر، تحليل سازه هاي کامپوزيتي و ده ها امکان جديد اضافه شده در اين نسخه، آنرا نسبت به نسخه هاي قبلي بسيار قدرتمندتر مي سازد.

فيلم و راهنماي نصب فارسي

نصب و فعالسازي انسيس 19 به صورت فيلم در داخل مجموعه وجود دارد و علاوه بر آن راهنماي نصب فارسي همراه با تصوير نيز، مراحل نصب را گام ‏به‏ گام به شما نشان مي‏دهدANSYS 19  64bit
     
مشخصات
تعداد DVD9:2 عدد
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
 
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
اطلاعات ارائه كننده
گردو
محصولات ديگر
 
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول ANSYS 19 64bit آگاه كن.
 
فوق العاده
3ds Max 2018
3ds Max 2018
80,000ريال
(Autorun Tools (Ver.4
(Autorun Tools (Ver.4
60,000ريال