فروشگاه » نرم افزار كاربردی » مجموعه نرم افزار » KING 51
شاخه ها
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
 
ارائه كنندگان
 
آخرين محصولات
Tomb Raider: A Survivor Is Born
Tomb Raider: A Survivor Is Born
120,000ريال
 
رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش
 

KING 51

1,100,000ريال
 
 
     
 

آپديت ترين مجموعه نرم افزاري به همراه Windows 10 Version 1809


مجموعه نرم افزاري KING، به عنوان آپديت ترين و جامع ترين مجموعه نرم افزاري در بازار ايران، شامل بيش از ???? برنامه کاربردي و تخصصي جديد به همراه مجموعه اي ارزشمند از دروس منتخب آموزشي شرکت پرند بوده که کليه نيازهاي نرم افزاري شما را برطرف خواهد نمود.

اين محصول جامع، در برگيرنده آخرين ويرايش از سيستم عامل هاي ويندوز و نرم افزارهاي منتخب در تمامي زمينه ها بوده که پس از تست کامل نصب و کارکرد بر روي نسخه هاي مختلف ويندوز، با پشتيباني فني رايگان شرکت پرند عرضه مي گردد.

تمامي ديسک هاي اين مجموعه، حاوي نرم افزارهاي Bootable جهت ويروس يابي، پارتيشن بندي، تهيه نسخه پشتيبان، بازيابي رمز عبور فراموش شده ويندوز و... در محيط بوت بوده که ليست اين نرم افزارها به همراه توضيح کاربردهاي هر يک را مي توانيد در پايين همين صفحه مشاهده کنيد. همچنين ليست کليه نرم افزارهاي قرار گرفته شده در مجموعه، هم به صورت يک فايل متني و هم به همراه توضيحات فارسي با امکان جستجو، در انتهاي همين صفحه در دسترس شما مي باشد.

 

مهم ترين ويژگي هاي مجموعه نرم افزاري KING 51


- آپديت ترين مجموعه نرم افزاري کشور به همراه کتاب راهنماي تمام رنگي شامل توضيح فارسي کاربرد کليه برنامه ها و مطالب آموزشي مفيدي نظير نکات ضروري و سوالات متداول کاربران، راهنماي نصب ويندوز ??، نحوه استفاده از KING آنلاين، چگونگي استفاده از فايروال براي جلوگيري از اتصال ناخواسته برنامه ها به اينترنت و ...

- عدم داشتن قفل با امکان کپي بدون دردسر کليه نرم افزارهاي مجموعه بر روي فلش، هارد و ساير حافظه هاي جانبي

- قرارگيري نسخه نهايي جديدترين سيستم عامل شرکت مايکروسافت Windows 10 Version 1809 Build 17763.134 عرضه شده در تاريخ ?? نوامبر ????، با امکان نصب در هر دو حالت UEFI و (BIOS (Legacy، شامل تمامي ويرايش هاي Education ،Pro Education ،Pro for Workstations ،Pro ،Home و Enterprise در دو ساختار 32 و ?? بيتي، به همراه فعال سازي دائمي جهت فعال کردن تمامي قابليت ها و دريافت آپديت ها (اين نسخه در وب سايت شرکت مايکروسافت با نام رسمي October 2018 Update و در برخي وب سايت ها با اسم رمز RedStone 5 نيز شناخته مي شود)

- نکته بسيار مهم: شرکت مايکروسافت در تاريخ ? اکتبر ????، به صورت عمومي Version 1809 را با Build 17763.1 عرضه کرد، اما تنها چند روز بعد به دليل باگ ها و مشکلات اساسي گزارش شده توسط کاربران، به صورت کلي ارائه Version 1809 را جهت بررسي و رفع مشکلات متوقف کرد. توضيحات شرکت مايکروسافت در اين باره را مي توانيد اينجا مشاهده کنيد. همان طور که ملاحظه کرديد در توضيحات به صراحت اشاره شده که اگر شما فايل نصبي Version 1809 را در اختيار داريد، لطفا از نصب آن خودداري کرده و تا زمان ارائه فايل نصبي جديد، منتظر بمانيد. نسخه ابتدايي Version 1809 داراي باگ هاي بسياري نظير ناسازگاري در نصب صحيح برخي نرم افزارهاي مهم نظير برنامه هاي Adobe CC 2019، عدم نمايش اطلاعات صحيح در بخش Task Manager ويندوز و... است اما مهم ترين مشکل گزارش شده درباره آن، احتمال پاک شدن ناخواسته اطلاعات شما در پروسه آپديت ويندوز به نسخه جديد مي باشد!

مشکلات نسخه ابتدايي در حدي بود که بررسي و رفع آنها بيش از ? ماه به طول انجاميد و در نهايت شرکت سازنده در تاريخ ?? نوامبر ????، نسخه اصلاح شده Version 1809 را با Build 17763.134 ارائه کرد. براي مشاهده توضيحات بيشتر در وب سايت شرکت مايکروسافت اينجا کليک کنيد. همان طور که در توضيحات لينک مشخص شده در تاريخ November 13، ويندوز re-released يا همان انتشار دوباره يافته است. در يک جمع بندي کلي، علاوه بر اينکه شرکت مايکروسافت به تمامي کاربران توصيه کرده تا نسخه ابتدايي را نصب نکنند ما نيز به هيچ عنوان چنين کاري را پيشنهاد نمي کنيم چرا که امکان دارد به سادگي فايل هاي شما در پروسه آپديت ويندوز پاک شده و با مشکلات جدي روبرو شويد، بنابراين قبل از نصب Version 1809 حتما از Build ويندوز اطلاع حاصل نماييد.
     
مشخصات
تعداد DVD9:16 عدد
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
 
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
اطلاعات ارائه كننده
پرند
سايت اصلي پرند
محصولات ديگر
 
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول KING 51 آگاه كن.
 
فوق العاده
3ds Max 2018
3ds Max 2018
80,000ريال
(Autorun Tools (Ver.4
(Autorun Tools (Ver.4
60,000ريال