فروشگاه » فنی و مهندسی » برق قدرت و الکترونیک » Altium Designer 19 Beta
شاخه ها
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
 
ارائه كنندگان
 
آخرين محصولات
Tomb Raider: A Survivor Is Born
Tomb Raider: A Survivor Is Born
120,000ريال
 
رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش
 

Altium Designer 19 Beta

150,000ريال
 
 
     
نرم افزار Altium Designer
نرم افزار Altium Designer   ، کمپاني Altium LLC يک شرکت نرم افزاري چند مليتي بوده که مقر اصلي آن در شهر سن ديگو کاليفرنيا ميباشد . اين شرکت بر روي سيستم هاي طراحي الکترونيک براي طراحي هاي ?بعدي PCB و توسعه سيستم ها جاسازي شده تمرکز دارد .


محصولات آلتيوم در هرجايي از جهان که کاري از الکترونيک درحال انجام ميباشد به راحتي يافت ميشود .

رم افزار Altium Designer   شرايطي را فراهم آورده تا تمامي طراحان و مهندسان الکترونيکي با يک برنامه واحد که شامل تمامي فناوري ها و قابليت هاي لازم ميباشد بتوانند طراحي  خود را انجام دهند. نرم افزار Altium Designer يک برنامه يکپارچه براي طراحي سيستم هاي سطح FPGA و توسعه دهنده نرم افزار هاي تحت PCB ميباشد که توانايي ويرايش و توليد اين برنامه ها را در محيطي واحد فراهم مي آورد.


شرکت آلتيوم يک نسخه از نرم افزار Altium Designer   ورژن ?? بتا را ارائه کرده است . در آپديت جديد اين نرم افزار شرايطي فراهم آمده تا طراحان به راحتي بتوانند بهره وري خود را افزايش داده و با ابزاري ساده و کارآمد طرح هاي خود را انجام دهند .
بازار جهاني در زمينه PCB پيشرفت هاي بسيار زيادي در طراحي الکترونيکي داشته و روز به روز درحال گسترش ميباشد اين گستردگي  با محصولات جديد پيچيده تر و يا طراحي هاي جمع و جور تر و پيچيده تر از قبل  ميباشد . شرکت آلتيوم همچنان تمرکز خود را بر روي طراحي هاي ابزار پيشرفته اي که نياز مهندسان امروز ميباشد قرار داده و با استفاده از نرم افزار Altium Designer 19 beta اين شرايط را فراهم آورده است که اين نرم افزار جزو قويترين و مدرن ترين نرم افزارها به حساب مي آيد .
شرکت آلتيوم با استفاده از بازخوردهاي جمع و کامل کاربران و طراحان توانسته در نسخه جديد نرم افزار Altiium Designer 19 beta به روز رساني هاي کليدي و ويژگي هاي جديد و پيشرفته اي را براي طراحي قرار دهد .

     
مشخصات
تعداد DVD:1 عدد
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
 
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
اطلاعات ارائه كننده
JB-Team
محصولات ديگر
 
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول Altium Designer 19 Beta آگاه كن.
 
فوق العاده
(Autorun Tools (Ver.4
(Autorun Tools (Ver.4
60,000ريال
3ds Max 2018
3ds Max 2018
80,000ريال