فروشگاه » فنی و مهندسی » مکانیک » SolidWorks 2019
شاخه ها
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
 
ارائه كنندگان
 
آخرين محصولات
Recovery & Backup Assistant
Recovery & Backup Assistant
100,000ريال
 
رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش
 

SolidWorks 2019

100,000ريال
 
 
     
نرم افزار SolidWorks 2019 :
نرم افزار SolidWorks 2019 ، کمپاني Dassault systemes با استفاده از بازخوردهاي صورت گرفته توسط کاربران نرم افزار ساليد ورکز SolidWorks نسخه جديد آن را با بينشي بهتر و جديد تر ارائه کرده است .


البته بايد توجه داشته باشيم که تفاوت ميان نسخه ???? نرم افزار SolidWorks با نسخه ???? آن آنقدرهاهم چشمگير نيست که کاربران بگوييند تفاوت هاي بسيار زيادي نموده و کاملا تغيير کرده است . اما تعدادي پيشرفت براي کاربراني که از نرم افزار Solidworks استفاده ميکنند انجام گرفته است. که اين پيشرفت ها شامل : بهبود عملکرد، روش ههاي جديد در تعامل با مدل ها، واقعيت افزوده (AR) و قابليت هاي مجازي (VR) ميباشد ..

کمپاني Dassault systemes با ارائه آخرين نسخه نرم افزار SolidWorks شرايط را براي ارائه انجام کارهاي ?بعدي براي مهندسين آسان نموده است. نرم افزار SolidWorks 2019 ارائه دهنده پيشرفت ها و ويژگي هاي جديد است که به ميليون ها ايده نوآوري کمک ميکند تا روند توسعه محصول را بهبود بخشيده و و روند توليد را سريعتر نمايد. و همچنين باعث يک رنسانس جديد در صنعت امروز گرديده که مشتريان بتوانند تجربه خوبي از کارهاي خود داشته باشند .
نرم افزار SolidWorks 2019 از طراحي فرآيند توليد با قابليت هاي ديجيتال براي حل چالش هاي طراحي پيچيده و تسهيل کارهاي دقيق در مهندسي پشتيباني ميکند . ويژگي هاي جديد نرم افزار SolidWorks 2019 تيم هاي توسعه محصول را قادر به مديريت حجم زيادي از داده ها و گرفتن نمايندگي کامل ديجيتال يک طراحي ميکند. نرم افزار SolidWorks 2019 فناوري هاي جديد و گردش کار را ارائه ميدهد و باعث بهبود همکاري ها و کارهاي گروهي شده و باعث افزايش تجربيات تعاملي در طراحي مهندسي ميگردد.
در ميان ويژگي هاي جديد آن ، نرم افزار SolidWorks 2019  انعطاف پذيري بيشتري را طراحي ميکند تا بتواند يک طرح را سريعا بازنگري و يا به سرعت بتوانند تغييرات لازمه را در طرح ها ايجاد نمايند. نرم افزار SolidWorks 2019 همچنين با عث بهبود کارايي و مشاهده مقياس هاي گوناگون با استفاده و ارتقا بيشتر بستر سخت افزاري گرافيک ميشود. علاوه بر اينها، نرم افزار SolidWorks 2019 کمک ميکند تا افرادي که خارج از حوزه طراحي فعاليت دارند بتواند فايل ها و طراحي هاي قطعات و علامت گذاري ها را مشاهده نمايند که اين روش به گونه اي است که نرم افزار فايل ها را بهصورت يک PDF خروجي ميدهد.

     
مشخصات
تعداد DVD9:1 عدد
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
 
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
اطلاعات ارائه كننده
JB-Team
محصولات ديگر
 
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول SolidWorks 2019 آگاه كن.
 
فوق العاده
(Autorun Tools (Ver.4
(Autorun Tools (Ver.4
60,000ريال
3ds Max 2018
3ds Max 2018
80,000ريال