فروشگاه » فنی و مهندسی » مکانیک » SolidWorks 2019 SP1.0
شاخه ها
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
 
ارائه كنندگان
 
آخرين محصولات
Dark Souls
Dark Souls
80,000ريال
 
رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش
 

SolidWorks 2019 SP1.0

180,000ريال
 
 
     
ساليدورکز 2019

نرم ‏افزار قدرتمند SolidWorks مجموعه‏اي از ابزارها و برنامه‏ هاي يکپارچه بوده که براي طراحي، مدل سازي و مونتاژ جامدات مورد استفاده مهندسين و دانشجويان قرار مي‏گيرد. با استفاده از اين نرم ‏افزار قطعات مختلف ماشين‏ آلات، ابزار و قطعات مختلف، طراحي شده و پس از بررسي قطعات به کار رفته آماده چاپ نقشه و پرداخت صنعتي مي‏شود. اين نرم ‏افزار از سه بخش اصلي با نام ‏هاي Part، Assembly و Drawing تشکيل شده است. محيط اول (Part) براي رسم قطعه، محيط دوم (Assembly) جهت پياده سازي مکانيسم مونتاژ اجزاي تشکيل دهنده قطعه و محيط سوم (Drawing) براي تهيه نقشه ترسيم شده نهايي مورد استفاده قرار مي‏گيرد.
SolidWorks در واقع نرم‏افزاري قدرتمند براي مدل سازي مبتني بر پارا ساليد بوده که از رويکرد پارامتري مبتني بر ويژگي، براي ساخت مدلها و مونتاژها استفاده ميکند. پارامتر به ثابتهايي اطلاق ميشود که مقدار آنها شکل يا هندسه مدل يا مونتاژ را تعيين ميکنند. پارامترها همچنين به صورت پارامترهاي عددي )نظير طول خطوط يا قطر دايره( و هم به صورت قيدهاي هندسي )نظير مماس، موازي و متقارب) تعريف مي‏شوند. 
SolidWorks توسط شرکت فرانسوي Dassault Systèmes توسعه داده شده و در هر نسخه امکانات کاربردي و مهمي به آن افزوده مي‏شود. نسخه جديد اين نرم‏افزار مهندسي ارزشمند توسط شرکت گردو ارائه شده و همچون محصولات ديگر گردو، چگونگي نصب، فعالسازي و عملکرد آن مورد بررسي دقيق قرار گرفته و همراه با راهنماي نصب فارسي تقديم شما کاربران عزيز شده است.

اين مجموعه شامل يک عدد DVD9+ و يک عدد DVD5 مي باشد.

SolidWorks 2019 64Bit
     
مشخصات
تعداد DVD:1 عدد
تعداد DVD9:1 عدد
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
 
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
اطلاعات ارائه كننده
گردو
محصولات ديگر
 
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول SolidWorks 2019 SP1.0 آگاه كن.
 
فوق العاده
(Autorun Tools (Ver.4
(Autorun Tools (Ver.4
60,000ريال
3ds Max 2018
3ds Max 2018
80,000ريال